Як купити квартиру в 2019 році

Ринок нерухомості поступово повертається до нормальних показників після паузи, викликаної президентськими виборами, пише сайт новобудови в Івано-Франківську. Раніше наші співгромадяни з побоюванням ставилися до покупки квадратних метрів в період невизначеності, але зараз ситуація змінюється. Найбільшим попитом користується житлова нерухомість. Українці віддають перевагу квартирам, які коштують менше 50 тисяч доларів, найбільш часта купівля — однокімнатна квартира ціною в 20-30 тисяч.

Якщо ви бажаєте придбати квартиру в новобудові, докладніше тут, ретельно вивчіть історію і репутацію забудовника. Лише після цього довіряйте компанії гроші. У цьому матеріалі ми розповімо, на що потрібно звертати увагу, а також наведемо приклади надійних забудовників.

На що потрібно звертати увагу, щоб вибрати надійного забудовника

«Історична довідка» про компанії. На ринку нерухомості періодично з’являються забудовники-одноденки. Щоб захистити себе від них, дізнайтеся дату заснування компанії; перевірте, чи є у неї офіс, робочий телефон, електронна пошта. Знайдіть відгуки: якщо забудовник існує на ринку не перший рік, про нього неодмінно знайдеться інформація в мережі.
    Інформація про об’єкти: скільки здано, яка кількість знаходиться на етапі будівництва. Великі забудовники розміщують ці дані на сайті. Якщо інформації немає, дізнайтеся її за номером телефону або у відділі продажів. Пошукайте інформацію в мережі: якщо забудовник стикається з проблемами під час будівництва, про це часто пишуть інтернет-ЗМІ.

Документи. Забудовники повинні надавати потенційному покупцеві документацію за першим запитом. У компанії повинна бути ліцензія, проект будівельного об’єкта, дозвіл на будівництво, договір оренди землі. Важливо: термін договору оренди повинен спливати не раніше, ніж орієнтовна дата завершення будівництва. Простий обиватель навряд чи впорається з завданням якісної оцінки документів. Рекомендується користуватися послугами професійного юриста.

Візуальний огляд об’єкта будівництва. Якщо роботи вже були розпочаті, відмінним рішенням буде приїхати і самому поглянути на те, що відбувається. Чи відповідає заявлена ​​стадія будівництва реальному стану справ? Чи ведуться роботи в робочий час або об’єкт простоює? Для більш глибокої оцінки візьміть з собою професійного будівельника. Він скаже, чи дотримуються норми на об’єкті, чи використовуються якісні матеріали. Недобросовісні забудовники люблять економити на будматеріалах, що в подальшому негативно позначається на якості життя покупців.

Добавить комментарий

Читайте ранее:
В Киеве водитель иномарки свалил забор станции техобслуживания (ВИДЕО)

В Киеве водитель иномарки свалил забор станции техобслуживания. Об этом сообщает Информатор Киев.

Закрыть