ТОП Кредит дає кредити швидко і прозоро

Мікрокредит може знадобитися кожному. Зазвичай, коли життя припідносить неприємні сюрпризи. Головне знати, де взяти мікрозайм та як ним можна користуватись. Мікропозики онлайн на ТОП Кредит – це ваш рятувальний круг.

Мікропозики онлайн на ТОП Кредит

Як отримати кредит в ТОП Кредит

Якщо вам дуже потрібні гроші, сума до 15 тисяч гривень, ви можете подати заявку на сайті ТОП Кредит. Вам не відмовлять у кредиті, якщо:

  • Ви входите в вікову категорію від 18 до 70 років.
  • Надаєте вірний особистий мобільний номер.
  • Маєте картку будь-якого банку України.
  • У вас погана кредитна історія.

Для багатьох людей швидкі гроші можуть здаватись чимось нереальним. Але сьогодні дійсно кожен, хто втрапив у халепу, не отримав зарплату вчасно чи просто потребує покупки важливих речей, може звернутися у ТОП Кредит.

Переваги мікрокредиту

Вам не потрібно йти у банк чи відстоювати чергу в офісі нашої компанії. Сучасні технології дозволяють робити все самотужки дома. Нагадаємо, вам лишень треба подати заявку і дочекатись рішення. Зазвичай, воно позитивне.

До слова, під час реєстрації на нашому сайті вам треба вказати паспортні дані, номер банківської карти, номер ідентифікаційного коду та суму, яку бажаєте взяти. Ви обов’язково будете поінформовані про дату погашення мікрокредиту та повну суму до сплати з відсотками.

У випадку, якщо ви не можете погасити мікрокредит вчасно, для вас діє функція пролонгації кредиту. Це означає, що ви можете продовжити термін погашення боргу без штрафних санкцій.

Добавить комментарий