Цікаві факти про хліб

Чи така насправді проста ця випічка? І що цікавого ви знаєте про хліб? Ми підготували для вас підбірку цікавих фактів про цей популярний виріб.

Хліб – традиційна страва на українському столі. Дуже рідко сніданок, обід чи вечеря обходяться без паляниці чи смачного свіжого батону. Але чи така насправді проста ця випічка? І що цікавого ви знаєте про хліб? Ми підготували для вас підбірку цікавих фактів про цей популярний виріб:

  1. Хліб, у тому чи іншому вигляді є в національній кухні майже всіх народів. Так, наприклад, у нас це паляниця, у жителів Кавказу – лаваш, у євреїв – маца, у німців – брецель. Навіть у племен, що живуть на тропічних островах, жінки готують коржики з перетертих фруктів чи злаків.
  2. Перший хліб виготовляли не з борошна. Дійсно, доки люди не освоїли землеробство в повній мірі та не навчились вирощувати злакові, муку на хліб виготовляли з перетертих жолудів чи горіхів.
  3. Цікава статистика: приблизно половина усього хліба, що з’їдають кожного дня, припадає на приготування бутербродів чи сендвічів. А в цілому, людство щодня з’їдає приблизно 9 мільйонів хлібин. А лідерами по вживанню хліба є французи – на одну людину на рік припадає близько 67 кг хліба! Воно й не дивно, зважаючи наскільки смачні французькі багети та круасани. До речі, якщо бажаєте спробувати таку випічку в Україні – радимо скуштувати хлібобулочні вироби компанії «Цар Хліб».
  4. На соту річницю художника Сальвадора Далі, в Парижському музеї на Монмартрі, сучасні художники створили цілу хлібну кімнату. Керуючись задумкою відомого митця, вони випекли всю обстановку, включаючи меблі та люстру, зі звичайного тіста.
  5. У середньовіччі черстві скоринки хліба часто використовували замість тарілок, а потім з’їдали. Сьогодні ми можемо знайти відлуння цієї традиції у багатьох ресторанах – страви подають просто у хлібі. Так, наприклад, ви можете скуштувати борщ чи печеню в паляниці, заїдаючи рідку страву шматочками цієї ж паляниці – одночасно ситно, смачно та дещо незвично.
  6. Незважаючи на те, що сучасні фітнес-блогери стверджують, що хліб шкідливий для здоров’я, помірне регулярне вживання житнього хлібу допомагає підтримати оптимальний рівень глюкози в крові та позитивно впливає на роботу кишківника.
  7. В 1996 році, в Мексиці, в місті Акапулько, місцеві пекарі встановили оригінальний рекорд – випекли батон довжиною майже в 9 кілометрів! Готували таку випічку великими порціями, одна за одною прямо на місці під відкритим небом. Українці вирішили також не відставати від колег і виготовили найбільший коровай у світі. Гігант важив 150 кг, а його висота досягала 65 см!
Читайте также:  Врачи бьют тревогу: в Украине не хватает доноров крови

І, до речі, ви знали, що бутерброд завжди падає маслом вниз тільки тому, що масло важче ніж шматок хліба й перевертає його в повітрі?

«Источник: hlibinvest.com.ua»

Добавить комментарий

Подробнее в Разное
Как составить режим питания: известный фитнес-тренер поделился секретом
Секс во время «красных дней»: врач дала интимный совет женщинам
Как проверить, не психопат ли вы: названы 8 признаков
Повышают иммунитет: названы самые полезные продукты ноября
Зеленский пообещал масштабные изменения в медицине: кого коснутся
«Неделя за неделей»: раскрыт важный нюанс правильного питания
Закрыть