Вигідний лізинг з Альфа-Банк

Більшість людей неправильно розуміють значення слова і визначають лізинг як засіб поступового погашення, ідентифікуючи його з кредитом. Що таке лізинг? Що це? Лізинг — це, перш за все, оренда і нічого більше, з тією різницею, що в лізинг нашої держави були додані західні приклади пакетів, тому ми перетворили лізинг простого перекладу англійського слова «оренда» в щось окреме. Придбати авто в лізинг Київ дуже просто з Альфа-Банк. Все це можна зрозуміти, виділивши види оренди.

Лізинг можна розділити на 2 основних типи:

    Фінансовий — включає засіб аренди, коли амортизується, як правило, до 90% його вартості. У той же час, коли в кінці терміну оренди (лізингу) орендованого активу (автомобіля) стає власністю орендаря залишкова вартість.
    Оперативний — включає в себе оренду, коли автомобіль зазвичай амортизується до 60% його вартості, при цьому в кінці терміну оренди (лізингу) предмет лізингу (автомобіль) залишається власністю орендодавця.

Не думайте, що лізинг — це щастя, і що прийшов безкоштовний сир. Лізинг дорожче, ніж кредит, тому що крім автомобіля і відсотків ви оплачуєте кредитне страхування, обслуговування, податки, збори, а не лізингодавець. Тому при розрахунку отримують в основному те ж саме, за винятком того, що в кредит ви страхуєте автомобілі, робите ремонт, купуєте шини самі, а в лізинг — включається (як правило).

На практиці зустрічалися з лізингом, який не включав в себе нічого, крім оренди і можливої ​​зміни власника, тобто практики з порушенням усього перерахованого вище виключалися, що здешевлює вартість щомісячної оплати. Інший камінь лізингу полягає в тому, що авансовий платіж зазвичай становить від 20% вартості автомобіля, а наступні 80% з урахуванням + всіх платежів, розрахованих на термін оренди. Для користування лізингом вам обов’язково потрібна кредитна картка банка.

З іншого боку у вас буде повний пакет для початку або продовження ваших справ. Вам не потрібно буде думати про ремонти, страховках та інше, а просто насолоджуватися пакетом послуг на автомобіль. Скільки людей, стільки й думок і кожна думка має місце бути. Можливо кредит буде вигідніше ніж лізинг, а можливо це відбере ваш дорогоцінний час на ділові відносини. Вибір за вами і він неодмінно буде правильним!

Добавить комментарий

Читайте ранее:
На Виноградаре в Киеве мотоциклист жестоко расправился с водителем Chery: видео инцидента

На столичном Виноградаре мужчина на мопеде набросился на водителя «Черри» и уехал.

Закрыть