Як чудово відпочити за кордоном, при цьому зекономити

Хороший, якісний відпочинок потрібний кожній людині настільки ж, як і хороша, високооплачувана робота. Зміна обстановки дозволяє розслабитися, відпочити перш за все морально, що в нинішніх умовах дуже важливо.

Останнім часом в Україні велику популярність завоювали тури вихідного дня зі Львова. Чому саме зі столиці західної України? По-перше, відвідати іногороднім місто Лева це вже подія, до того ж саме зі Львова найкраща транспортна розв’язка з найближчими столицями відомих європейських держав.   

Як замовити тури вихідного дня?

Організувати собі і близьким поїздку до мальовничого Відня, старовинної Праги, загадкового Бухареста набагато простіше, чим здається. В здійснені мрії може допомогти офіційний сайт Танго Тревел – компанії, яка власне і займається організацією поїздок. В це важко повірити, але подорож на чотири дня за декількома маршрутами може складати смішні 40-50 євро, що в нинішніх реаліях надзвичайно дешево. Замовити відпочинок можна на офіційному сайті компанії.

Слід відзначити, що мова йде про акційні пропозиції, проте, для активації достатньо просто здійснити бронювання одного факультатива, та попередньо заплатити завдаток у розмірі 23, або 33 євро, в залежності від кількості днів. Ось і все, перший крок для незабутнього відпочинку, який стартує зі Львова зроблено.  

Які тури користуються найбільшою популярністю?

Різноманіття турів вихідного дня дійсно вражає, для прикладу, сьогодні можна забронювати тур більше ніж за 50 напрямками по всій Європі. Любителям Італії чудово підійде «Театр вражень», який включає в себе відвідини Венеції, Верони та Мілану всього лише за 115 євро. Для романтиків буде цікавий варіант з туром «Романтика трьох міст», що дозволить відвідати такі мальовничі міста, як Нюрнберг, Страсбург і Мюнхен. Для любителів моря, також є чудовий варіант, тур через Угорщину та Хорватію дозволить познайомитися с балканським морем, причому всього лише за 95 євро. Кількість турів, які пропонує Танго Тревел дійсно вражає, причому, за такі мізерні гроші, просто гріх не скористатися можливістю провести незабутні вихідні дні, які розпочнуться з мальовничого Львова

Добавить комментарий

Читайте ранее:
Apple согласилась выплатить $500 млн за замедление работы старых iPhone

Владельцы старых «айфонов» получат по 25 долларов фото Shutterstock Компания Apple согласилась заплатить компенсации в целом до $500 млн владельцам

Закрыть