Відпочинок у Закарпатті — найкращий варіант цієї зими

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Відпочинок у Закарпатті - найкращий варіант цієї зими

Закарпаття в Україні — один з найбільш унікальних куточків на території держави, який одночасно має кордон відразу з чотирма різними країнами. Закарпатська область в Україні межує зі Словаччиною та Угорщиною, розташована на південно-західних схилах і передгір’ях Східних Карпат і включає Закарпатську низовину. На півдні Закарпаття України межує з Румунією, на південному заході — з Угорщиною, на заході — зі Словаччиною і на північному заході — з Польщею. Територія Закарпаття за площею трохи перевищує Чернівецьку область.

Читайте также:  The Economist определил самые комфортные для проживания города мира

Настільки маленька територія розташувалася в надзвичайно красивому регіоні Карпат, які приваблюють тисячі туристів не тільки України, а й межують з нею держав. На відпочинок в Закарпатті приваблює його дивовижна природа, пише сайт https://www.sunnyresort.com.ua/uk/. 80% території Закарпаття займають гори Карпати, які пропонують гірськолижникам відмінні гірськолижні курорти Закарпаття. Приватний сектор Закарпаття передбачає порівняно низькі ціни, що змушує багатьох європейських гірськолижників віддавати перевагу відпочинку в Закарпатті. На території Закарпаття в Україні протікає понад 9000 річок і потоків, а також розташовано 137 природних озер.

Читайте также:  Ручная кладь и багаж: как изменились правила популярных авиакомпаний

Відпочинок у Закарпатті - найкращий варіант цієї зими

Хоч яким цікавим було ново і цікаво провести час в лісах Карпат, це ще й дуже корисно. Вдихаючи чисте повітря гірських Карпат, Ви отримуєте відчуття ніби Ви знаходитесь в іншому світі.

Окрім мальовничої природи і знаменитого гостинності місцевого населення відпочинок в Закарпатті приготував гостям курорту безліч незвичайних розваг і унікальних красот, і, навіть, житло в Закарпатті має свою унікальність. Сфера гостинності в Закарпатті досить розвинена і передбачає безліч варіантів для розміщення туристів і просто відпочиваючих.

Читайте также:  Был прикован к дереву 2 года: в России нашли скелет туриста-экстремала

Відпочинок у Закарпатті - найкращий варіант цієї зими

Дивовижні замки і палаци середньовіччя були відреставровані і переобладнані під приватні пансіонати Закарпаття. Готелі та мотелі Закарпаття пропонують розміщення в комфортабельних номерах і хороший готельний сервіс багатьом туристам і гостям області. Багато санаторіїв Закарпаття доповнюють відпочинок курсом лікування із застосуванням природних ресурсів, якими багата ця область.


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × 1 =

Подробнее в Отдых
Более 10 млн посетителей за год: назван самый популярный музей в мире
В Таиланде шторм убил туриста из России
Отдых в Украине зимой – настоящая экзотика

Почему Вулкан – лучший сайт игровых автоматов

На известный курорт надвигается тайфун: украинцев предупредили об опасности
Украина получила «безвиз» с еще одной страной

Закрыть