Ефективний спосіб відновлення видалених файлів

Незважаючи на те, що сучасні технології продовжують розвиватися, однак більш прості завдання часто не вдається виконати без спеціальних інструментів. Напевно у кожної людини виникала ситуація, коли з власної неуважності або несправності пристрою, втрачалися важливі документи, фотографії або інші файли.

Якщо раніше їх відновлення здавалося неможливим, то тепер стали застосовуватися спеціальні автоматизовані інструменти, що сприяють повному відновленню даних. Разом з тим не знадобиться відносити жорсткий диск або інший носій в сервісний центр, так як вся робота відбувається автоматично на комп’ютері.

Незважаючи на те, що багато сучасних програми позиціонують як надійного способу для відновлення даних, однак саме EaseUS Data Recovery Wizard дозволяє впоратися з поставленим завданням максимально швидко і надійно. У тих випадках, коли інші утиліти відмовляються від відновлення і не мають доступу до втрачених файлів, тут вдається в повному обсязі отримати потрібні матеріали.

Читайте также:  Конструктор за 100 долларов позволит собрать настоящий телефон

Як відновити вилучені документи з будь-якого носія

Слід розуміти, що сумнівні програми можуть не тільки відмовити в досягненні поставленої задачі, але і остаточно знищити найменші можливості для відновлення втрачених файлів. Перевагою програми EaseUS значиться ще й те, що відсутні високі вимоги до самого обладнання, на якому проводиться пошук і відновлення інформації.

Багато сервісні центри, які надають послуги з відновлення, застосовують аналогічні програми і системи, що сприяють досягненню результату. Однак не варто переплачувати стороннім фахівцям, коли можна особисто скористатися надійним і професійним інструментом.

Читайте также:  33-летний Криштиану Роналду нанял трех телохранителей

Крім того, процес відновлення ніяких ніяк не задіює існуючі файли, що зберігають первісний стан. Разом з тим розібратися в користуванні програмою зможе абсолютно будь-яка людина без спеціальної освіти і професійного володіння комп’ютером. Численні тести довели, що відновлення втрачених файлів через вищевказану програму є найнадійнішим методом, що не має аналогів. Даний спосіб є самим надійним і перевіреним, а тому не варто шукати інші джерела, які здійснюють схожі функції.

Фахівці з EaseUS розповіли ще про декілька особливості:

  • Результати сканування можна експортувати, вибравши пункт «Експорт стану сканування». Для імпортування потрібно вибрати пункт «Імпортувати стан сканування». Після цього сканування продовжиться з того місця, на якому воно було зупинено.
  • Є можливість відновлювати дані безкоштовно. За допомогою версії EaseUS Data Recovery Wizard за замовчуванням відновлюється 500 МБ. Повернути більше інформації не так складно, якщо поділитися посиланням про програму на Facebook, Twitter або Google+. Після можна буде відновити ще 1,5 ГБ безкоштовно. Отримати загальний доступ можна через верхнє праве вікно інтерфейсу EaseUS Data Recover Wizard.

Добавить комментарий

Подробнее в Наука и техника
Самые распространенные поломки оборудования Unox
Светодиодные лампы – современное экологическое решение для дома
Чем грозит бесплатный Wi-Fi?
MBA – ваш ключ к новым бизнес-успехам
Автоматизация процессов автомобильного бизнеса — как и зачем использовать
Samsung Galaxy A30s — обновленный середняк
Закрыть