Наука и техника

Яким повинен бути найкращий бюджетний ноутбук у 2018 році?

Багато людей до сих пір думають, що чим вища вартість ноутбука, тим він кращий, але це зовсім не так. Заходячи в магазин електронної техніки з метою купити ноутбук, величезна кількість покупців захочуть вибрати якісний недорогий, бюджетний девайс для роботи в інтернеті, навчання або для дому. Моделі недорогого класу нині представлені на ринку в великому асортименті, оскільки їх можливостей вистачає для виконання різних щоденних завдань. Також покупці цінують такі пристрої за їх невелику і, найважливіше, обґрунтовану вартість. Загалом, ціни на ноутбуки бюджетного класу починаються від 235 у.о.

Розглянемо, на які характеристики ноутбуків у 2018 році слід звертати увагу:

1. Виробник. Найбільш великий асортимент недорогих ноутбуків представлений у таких виробників, як Acer, Dell, Asus. Співвідношення ціни до якості матеріалів і збірки у цих ноутбуків знаходиться на високому рівні.

2. Корпус. Слід обирати ноутбуки з міцним корпусом. Кращим варіантом для купівлі стане ноутбук із не дуже темним кольором корпусу з текстурою, так відбитки пальців будуть менш помітними.

3. Екран. Яскравість екрану — типова (200 кд/м2) і вища. Великі кути огляду по горизонталі та вертикалі (170/160 і вище). Поверхня екрану — по можливості матова.

4. Процесор. Рекомендується Intel® Core™ i3 5-8 поколінь. А при жорсткому ліміті фінансів допускається — Intel Pentium/Celeron.

5. Об’єм оперативної пам’яті рекомендується 4 Гб, для самих дешевих моделей допускається 2 Гб.

6. Жорсткий диск: для роботи й збереження даних — HDD (500 — 1000 Гб); якщо тільки для роботи, тоді SSD від 60 Гб і вище.

7. Відеокарти для ігор — не нижче GeForce 940MX. А от натомість дешевих відеокарт, вигідніші й надійніші інтегровані відеокарти в процесори Intel 6,7 і 8 поколінь, допустимим є і 5 покоління.

8. DVD-RW — необов’язково.

9. В комплекті — Lan, Wi-Fi, Bluetooth, камера і HDMI в комплекті.

Серед бюджетних ноутбуків можна знайти:

  • компактні нетбуки з відмінною швидкодією;

  • економні для виконання повсякденних робочих завдань і навчання;

  • оптимальні — швидкі ноутбуки за адекватною ціною;

  • ноутбуки з великим екраном;

  • ігрові — для більшості сучасних ігор на мінімальних чи середніх налаштуваннях якості.

Зрозуміло, що у недорогих ноутбуків все-таки будуть відмінності від більш дорогих моделей (слабший процесор і відеокарта, менше роз’ємів, менше кути огляду екрану, менш якісна камера, корпус з недороговартісного пластика, обмежені можливості апгрейда тощо), але в більшості випадків це всього лише дрібниці, які не дуже помітні на фоні головних переваг бюджетних ноутбуків — це низька ціна, надійність і доступність.

Добавить комментарий