Вибір мобільного телефону для дитини молодшого шкільного віку (6-7 років)

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Сьогодні неможливо уявити сучасне життя без мобільного зв’язку. Переваги мобільного телефону є очевидними — це можливість спілкуватися із близькими та рідними людьми в будь-який час доби, це розваги та можливість робити фотографії, слухати музику, записувати відео й робити важливі замітки.

Перша гостра потреба в користуванні мобільними гаджетами в дітей виникає при вступі до першого класу в шкільний заклад в 6-7 років. В цей час діти стають більш самостійними, а мобільний телефон допомагає не лише тримати зв’язок із батьками, а й організувати свій новий режим дня.

Проте слід пам’ятати, що пристрій може відволікти дитину від домашніх занять і більш корисних активних ігор. Також дитя може відвідати в небезпечні інтернет-ресурси або навіть стати жертвою зловмисників, котрі викрадають мобільні телефони.

Читайте также:  За год средняя зарплата по Украине снизилась на 2,1% – Госстат

Так який же можна купити телефон в Україні для дитини 6-7 років?

 • При купівлі телефону слід враховувати показник рівня випромінювання мобільного телефону (SAR). Мозок дитини досить уразливий, тому малюк повинен якомога менше часу користуватися цим пристроєм.

 • Для запобігання нападу на дитину заради викрадення гаджета, пристрій повинен бути подібним на яскраву іграшку (наприклад: Nomi i242 X-treme Black-Orange чи Sigma mobile X-treme).

 • Інтерфейс апарату повинен бути простим, а кнопки — великими й зручними. Кнопки варто запрограмувати на здійснення основних дзвінків — батьки чи служба порятунку.

Одними із кращих моделей мобільних телефонів для дітей 6-7 років є:

1. Nomi i241. Надійний кнопочний Nomi i241 відмінно підійде для першого знайомства дитини з особистим мобільним телефоном. Характеристиками цього телефону є яскравий екран, великі зручні кнопки, 32 МБ внутрішньої пам’яті, підтримка microSD і камерою на 1,3 Мп. Він досить компактний й зручно розміститься в дитячій руці, а металева панель корпусу захистить пристрій від ударів. Відмінний базовий телефон за прийнятну ціну від 629 грн.

Читайте также:  Задержки в аэропорту: в «Борисполе» застряли 170 пассажиров (ФОТО)

2. Nokia 216. Дуже цікаві різнокольорові моноблоки будуть до вподоби будь-якому першокласникові. Пристрій дає можливість користуватися двома сім-картами. Наявність будильника, калькулятора та ліхтарика є також важливими функціями для дитини. На екрані можна змінювати шрифт на збільшений шрифт, котрий допоможе вберегти зір школярам. Середня ціна телефону починається від 1099 грн.

3. Nokia 222. Доволі практичний стільниковий телефон, котрий володіє всіма базовими функціями й браузером, який дозволяє під’єднатись до інтернету та знайти всю потрібну інформацію. Він стане чудовим подарунком для кожного першокласника. Середня ціна його починається від 1199 грн.

Читайте также:  Начальник склада боеприпасов под Ичней был уволен месяц назад - Луценко

Как выбрать первый телефон для ребенка – Nomi i242 X-treme Black-Orange4. Nomi i242 X-treme. Яскравий й «бронебійний» Nomi i242 X-treme підійде активним маленьким непосидам. Він не лише захищений від вологи та пилу, також отримав і захисні полімерні бампери на корпусі, так що часті падіння для нього не будуть проблемою. Насичена IPS-матриця з роздільною здатністю 400х360 зберігає читабельність навіть при яскравому сонячному світлі. Ціна телефону в середньому становить близько 1299 грн.

Для дитини перший мобільний телефон — це не тільки іграшка чи примха. В першу чергу, отримуючи особистий апарат, малюк почуває себе більш дорослим, відповідальним і більше схожим на своїх батьків. Перший мобільний телефон повинен стати для дитини надійним помічником у спілкуванні та навчанні, тому до процесу вибору слід підходити дуже відповідально.


 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − 17 =

Подробнее в Наука и техника
Сервисные центры — единственное спасение при поломке бытовой техники

Tesla частично сворачивает бизнес по выпуску и установка солнечных панелей

Как реально обезопасить свой автомобиль от угона?

Поликристаллические солнечные батареи – особенности и преимущества использования

«Мир рессор» — производство качественных рессор в Украине!

Светодиодные аккумуляторные фонари и их выбор

Закрыть