Фени для волосся — принцип дії, асортимент фенів

Фен для волосся — це електричний прилад, котрий випромінює потік теплого повітря. Найбільш важлива здатність фена — спрямована подача тепла в певну визначену ділянку. Саме слово «фен» виникло від назви німецької компанії Fön, котра була зареєстрована в 1908-му році та випускала перші моделі такого обладнання. Назва цієї фірми та приладу походить від слова «фен», что означає теплий вітер в Альпах. Фен, як правило, має вигляд відрізка труби, де всередині знаходяться вентилятор та електричний нагрівач. Корпус приладу має пістолетну ручку.

Вибрати та придабти якісні фени для волосся можна на сайті https://zacinu.com.ua/pobutova-tekhnika/krasa-ta-zdorovya/fen-sushky/.

Принцип роботи

Вентилятор здійснює втягування повітря через зріз на трубі, при цьому повітряний потік проходить біля електричного обігрівача та нагрівається, виходячи з труби через інший зріз. На вихідному зрізі труби фена можливе встановлення різних насадок, котрі змінюють напрям потоку повітря. Вхідний зріз, як правило, закривають грати для запобігання проникненню в корпус інородних об»єктів, наприклад, пальців.

В деяких моделях фенів можливе регулювання температури та швидкості повітряного потоку на виході. Температура може регулюватись через паралельне ввімкнення різної кількості нагрівачів або шляхом використання регульованого термостата, або через зміну швидкості потоку.

Фени для волосся використовуються для його сушки та укладання, видаючи повітряний потік, температура якого складає близько +60 і який має високу швидкість. Така електрична «сушка» для волосся може мати захист від перегрівання, котрий дозволяє позбутися ризику пошкодження волосся надмірно гарячим повітрям. Також фени обладнані функцією іонізації повітря, котра дозволяє зняти статичний заряд і забезпечує гладкість волосся та його шовковистість.

Види фенів

Розрізняють 2 типи фенів для волосся: звичайні (подають повітря) та фени-щітки, котрі подають повітря, а також моделюють укладку. При цьому звичайні, в свою чергу, поділяються на дорожні (їх потужність — від 800 до 900 В, маса — від 300 до 350 г), що характеризуються низькою потужністю та компактністю розмірів, професійні (потужність може складати 2300-3500 В, маса — від 700 г) та побутові (потужність — від 1500 до 2300 В, маса — від 500 до 700 г).

Фен повинен мати достатньо довгий шнур (від 1,5 до 2 м), що дозволяє користуватись приладом не лише біля розетки. Ручка для тримання фена повинна мати не слизьку поверхню (грубу або ребристу).

Добавить комментарий