Державні тендери з нового ракурсу

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Мабуть, нині нема потреби пояснювати значення слова тендер. Відповідальна за закупівлі людина в першу чергу ставить собі за мету пошук оптимального співвідношення ціни та якості. Орієнтуватися в потоці пропозицій надзвичайно складно, особливо якщо відсутня будь-яка систематизація. Це була одна з багатьох причин появи системи ProZorro. Інші варіювалися в рамках протидії корупції та збільшення довіри з боку людей та постачальників, які раніше не ризикували брати участь в державних тендерах.

Система Прозорро – це електронна база даних, посередництвом якої проводяться всі державні торги в онлайн-режимі. Задля того, щоб законодавчо регламентувати роботу держзамовників, було введено Закон України «Про державні закупівлі». Там були прописані всі кроки та алгоритм дій для кожного державного підприємства, якому необхідно здійснити закупівлю.

Читайте также:  Ferrexpo Жеваго стала единственным владельцем Полтавского Гока

Для того, щоб проводити тендери, недостатньо просто зайти на ProZorro. На самому сайті нема реєстраційної форми. Робота починається після вибору електронного торгового майданчика. Повноцінній торговельній діяльності передує процедура простої, швидкої та, головне, безкоштовної реєстрації. Проте що ж собою являють ці електронні майданчики?

Електронні торговельні майданчики – це офіційні учасники системи ProZorro, які отримали авторизацію і певний акредитаційний рівень. Всього таких рівнів чотири, і найбільш функціональні майданчики мають їх всі. Чотири рівні дають можливість працювати із замовниками та постачальниками у допорогових та надпорогових закупівлях. Таким чином, майданчики є частиною ProZorro, посередницькою ланкою, за допомогою якої замовники організовують закупівлі, спілкуються з потенціальними постачальниками, роблять вибір та укладають угоди.

Читайте также:  Нефть Brent торгуется ниже 80 долларов за баррель

Треба відмітити, що участь у державних закупівлях вимагає дотримання правил і норм як зі сторони замовника, так і з боку постачальника. Дуже велика кількість заявок відсікається через неправильно оформлену тендерну пропозицію. Неуважне ставлення до тендерної документації та вимог замовника може стати причиною недопуску до торгів. Тому в першу чергу треба подумати про те, щоб якісно і правильно скласти та завантажити всі необхідні для участі у тендері документи. Для цього ми рекомендуємо детально вивчити правила подачі, щоб уникнути можливих сюрпризів вже в процессі тендерних торгів, не треба соромитися та задавати питання. Технічна підтримка завжди допоможе надати відповіді на будь які питання!


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 3 =

Подробнее в Бизнес
Horizon Capital инвестирует в печенье

Украинская энергетическая биржа – лучший сервис для анализа цен на природный газ

Как открыть бар: первые шаги

Виды и производство объемных букв

История успеха Виктора Вишневецкого

Как выводить деньги с WebMoney на карту банка

Закрыть