Vashagotivochka — онлайн кредити для України від студентів до пенсіонерів

Якими б не були обставини, «Ваша Готівочка» завжди подбає про Ваше фінансове благополуччя і оперативно надасть гроші на картку.Чесна і відповідальна vashagotivochka не залишить нікого в біді! Компанія оформлює онлайн кредити о будь-якій годині. Цілодобовий сервіс — знахідка для України, звертайтеся!

Вибираючи компанію, де оформлювати кредит, звертайтеся у vashagotivochkaонлайн кредити для України видаються на гнучких та прозорих умовах. Які саме умови кредитування пропонує компанія, і як отримати гроші — дізнайтеся далі.

«Ваша Готівочка» — завжди швидке кредитування

Якщо бодай раз Ви намагалися миттєво знайти шляхи вирішення фінансових питань, то знаєте, як дорога кожна хвилина. І саме «Ваша Готівочка» не дає приводу для хвилювання, адже надасть таку потрібну Вам позику всього за 15 хвилин. Звертаючись у мікрокредитну компанію vashagotivochka— онлайн кредити для України, Ви відчуєте бажання відповідальних і доброзичливих фахівців допомогти Вам. Так як у нашому житті стається чимало неочікуваностей, грошова допомога ніколи не буває зайвою. Тим паче, умови кредитування прозорі: немає ні прихованих платежів, ні додаткових відсотків, які інколи зустрічаються у банках. Що тут сказати, адже умови банків до потенційних позикоодержувачів завищені: це і вимога мати ідеальну кредитну історію, і бути працевлаштованим офіційно, і обов’язково мати поручителів. Через це, деякі громадяни просто не можуть відповідати цим вимогам, отже залишаються з фінансовими проблемами сам на сам.

Натомість, мікрокредитування — це гнучкі умови, відсутність перевірок і можливість самостійно вибирати умови кредитування. Для зручності позичальників, «Ваша Готівочка» дозволяє оформлювати заявки на позики самостійно, розглядатися які будуть дистанційно. Компанія Вам довіряє і прагне неодмінно допомогти. Отже, вибирайте суму позики в межах від 200 до 7000 гривень, яку Ви моментально отримаєте на картку і зможете користуватися грошима протягом наступних 16-ти днів. Якщо необхідна пролонгація, то і це не проблема. Продовжити кредитний період (пролонгувати), можна без штрафу та пені, лише сплативши суму нарахованих відсотків. Це стосується і дострокового погашення — Ви сплачуєте тільки суму відсотків, нараховану за фактичні дні користування грошима.

Оформлення заявки: починаємо з головного

Перш, ніж оформити заявку на позику, Вам потрібно пройти реєстрацію на сайті компанії. Щоб пройти цей крок, вказуйте особисті дані у відповідних полях (П. І. Б., ІПН, вік, стать, номер телефону, e-mail). Далі, натискайте «Зареєструватися» і чекайте на електронний лист з посиланням на доступ до «Особистого кабінету». За хвилину перевірте електронну скриньку і натисніть на отримане посилання. Вітаємо! Після цього Ви потрапите до «Особистого кабінету» на сайті, доступ до якого будете мати тільки Ви. На цьому етапі вказуються особисті дані, реквізити картки, після чого заявка надсилається на розгляд.

Важливо! Ви можете скористатися будь-якого карткою (як кредитною, так і дебетовою), проте вона має бути видана одним з українських банків і обслуговуватися у міжнародних платіжних системах Visa або MasterCard. Також, у vashagotivochka- онлайн кредити для України видають тільки на особисті картки позикоодержувачів. Тобто: Ви не зможете взяти кредит на картку іншої людини, нехай навіть це Ваш близький родич. Після того, як запит буде розглянутий, за вказаним Вами номером телефону надійте SMS-повідомлення, яке неодмінно порадує Вас — кредит ухвалено!

Погашення кредиту: як повернути гроші?

Після того, як Ви успішно владнаєте нагальні матеріальні питання і прийде час повертати гроші, Ви можете, знаходячись у комфортних та затишних умовах, увійти до «Особистого кабінету» на сайті і сплатити позику. Для цього натискайте кнопку «Повернути гроші», вказуйте суму і реквізити банківської картки, з якої буде списана відповідна сума. Інший варіант — звернутися до представництва компанії, де Ви маєте передати гроші менеджеру, який зарахує платіж.

Крім цього, можна скористатися терміналом самообслуговування або звернутися до відділення будь-якого банку. Відповідні реквізити для сплати Ви можете отримати за номером «гарячої лінії» компанії: 0 800 500 660 або надсилайте листа на електронну пошту zayavka@limefin.com .

І тільки у vashagotivochka— онлайн кредити для України стають справжньою допомогою, адже доступні на вигідних та прозорих умовах.

Добавить комментарий