Методи досягнення білосніжної посмішки

У наш час відбілювання зубів стало дуже важливим.  Білі зуби — одна із ознак краси та доглянутості. Однак лише справжні щасливчики отримують такий подарунок від природи. Проте не слід відразу засмучуватись! Сучасна естетична стоматологія знаходиться на найвищому рівні розвитку.  

Відбілювання зубів використовується для зміни їхнього кольору шляхом видалення жовтих та коричневих плям.  Змінити колір посмішки на пару тонів ближче до здорового відтінку можна за допомогою професійної чистки.  При бажанні можна навіть зробити білосніжну посмішку за допомогою більш серйозних косметологічних процедур.  Все залежить від вашого смаку, бажання та здоров’я. У будь-якому випадку ви легко знайдете процедуру та відтінок, який підійде саме вам за допомогою професійного стоматолога.

Відбілювання зубів під контролем професійного стоматолога – це ефективний та безпечний спосіб зробити свою посмішку красивою.  

При виборі методу відбілюючої процедури, в першу чергу, стоматолог орієнтується на медичні показання та протипоказання, а також індивідуальні особливості та побажання пацієнта.

Вибір технології відбілювання залежить від індивідуального ставлення клієнта до процедур та реакції організму на основні принципи різних методик.

Всі типи відбілювання зубів можна розділити на два види: професійні та непрофесійні (домашні).

Професійне відбілювання зубів може проводитися повністю в кабінеті професійного стоматолога або пацієнтом вдома під наглядом спеціаліста.

Найефективнішими методами відбілювання зубів є професійні методики. Серед них:

  • лазерне відбілювання зубів;
  • хімічне відбілювання;
  • абразивне відбілювання зубів;
  • м’яке кислотне відбілювання.  

Процедура відбілювання зубів у стоматологічному кабінеті складається із одного відвідування.  Зазвичай це займає від 30 до 90 хвилин.  Процедура відбілювання проводиться за допомогою лазера з напівпрозорим відбілюючим гелем.

Спочатку на тканину ясен та губ наноситься захисне покриття. Далі відбілюючий гель наноситься безпосередньо на поверхню ваших зубів.  Після цього їх просвічують ультрафіолетову лампу.  Спеціальне світло або лазер активує гель та дозволяє відбілювати швидше.

Офісна процедура відбілювання зубів Zoom – ідеальний та ефективний спосіб отримати білосніжну посмішку.

Відбувається відбілювання до 7-10 відтінків. Висока концентрація активних речовин освітлює зовнішній шар емалі, не змінюючи її внутрішньої структури. Час проведення такої процедури зведено до мінімуму – від 40 до 70 хвилин.

Відбілювання завершується етапом фторування, це знижує чутливість емалі та надає вибіленій поверхні блиск. 

Домашнє професійне відбілювання часто використовується, оскільки воно позбавляє пацієнта від необхідності відвідувати стоматологічний кабінет кожного разу для її проведення.

Що стосується непрофесійних систем відбілювання, то найефективнішими є із перекисом водню або перекисом карбаміду.  Всі інші засоби без вмісту перерахованих активних відбілюючих речовин мають лише гарний ефект зшкрібання та полірування поверхні зубів.

Перш ніж почати домашнє відбілювання зубів, ваш стоматолог візьме відбитки ваших верхніх та нижніх зубів та зробить для вас індивідуальний лоток для процедури. Лоток для рота повинен добре прилягати, це допомагає відбілюючому засобу залишатися в тісному контакті із вашими зубами.

Така ємність наповнюється гелем одного виду, а на поверхню зубів наноситься гель на основі перекису водню.

Час використання таких відбілюють контейнерів визначається індивідуально для кожного пацієнта окремо.  Як правило, це два-три тижні по декілька годин щодня.  

Що робити після відбілювання?»

У перші 24 години після процедури рекомендується не вживати фарбувальну їжу та напої, наприклад каву, чай, газовану воду, червоне вино, а також утриматися від куріння.  Не використовуйте кольорову зубну пасту або ополіскувач для ротової порожнини.

За 2-5 днів до відбілювання рекомендується пройти професійну гігієнічну чистку зубів.  Ця процедура необхідна для видалення нальоту та зубних відкладень, що може запобігти відбілюванню та досягти оптимального результату.

Тривалість відбілюючого ефекту залежить від індивідуальної дієти та способу життя пацієнта.  Але, як правило, білизна зубів може зберігатися від півроку до кількох років.  Точно сказати, скільки триватиме ефект відбілювання зубів, дуже важко, оскільки це залежить від багатьох факторів.  Для довготривалого збереження результату рекомендується використовувати підтримуючі відбілюючі засоби.  Для дому використовуйте пасти, ополіскувачі, дотримуйтесь прозорої дієти.  Крім того, хороший догляд за порожниною рота та регулярне професійне чищення також здатні надовго зберегти білосніжну посмішку, а також активувати захист від карієсу.  

Відбілювання зубів не є одноразовою процедурою. Ви маєте усвідомлювати, що час від часу його доведеться повторювати. Результат після відбілювання зубів помітний та зберігається кілька років, але тільки при дотриманні правильного догляду:

  1. Регулярна гігієна порожнини рота, включаючи щоденний догляд.
  2. Проведення професійної чистки зубів у стоматологічному кабінеті для усунення утворення нальоту та каменю.
  3. Відмова від тютюну, як ключового фактора потемніння емалі.

Білосніжна посмішка йде всім без винятку та дозволяє виглядати молодше.