Чи можливо працювати вже на першому курсі?

Більшість сучасних студентів – цілеспрямовані та активні люди, які хочуть фінансової незалежності. Далеко не кожен з них сидить на шиї у батьків: кожен хоче заробляти на свої власні потреби. Працевлаштуватися в будь-якому віці допоможе сервіс OLX Робота.

Звісно, для працевлаштування на престижну посаду необхідний досвід. Якщо вас цікавить робота Львів для студентів запропонує навіть такі вакансії, які підійдуть навіть першокурснику. На надприбутки розраховувати не варто, але додаткові кишенькові гроші з’являться, як і безцінний досвід.

Особливості навчання на першому курсі

Для першокурсника підійде лише така професія, яка не буде перешкоджати навчанню. Студенти першого курсу ще не мають достатнього досвіду спілкування та авторитету серед викладачів. Тому домовитися про вільне відвідування університету скоріше за все не вийде.

Саме тому варто шукати такі спеціальності, які вимагають часткової зайнятості. В таких великих містах, як Львів, знайти вакансії буде неважко навіть при відсутності досвіду.

Найкращим варіантом буде віддалена робота. Наприклад, оператор call-центру, копірайтер або IT-спеціаліст. Хоча і роботодавці таких професій часто вимагають досвіду. Тому єдиний варіант – вечірній графік.

Професії з вечірнім графіком

Якщо працювати з 17:00 до 00:00, то виходить майже повний робочий день. Звісно, така зайнятість оплачується досить добре. Вже на першому курсі можна заробляти на власне навчання або на оренду квартири в місті.

Існує чимало професій, які потребують вечірньої зайнятості. Серед них:

  • кур’єр (потрібно лише добре знати місто);
  • вантажник (потрібні завжди);
  • майстер прибирання в офісах (клінінгові компанії працюють саме в такий час);
  • роздача рекламних листівок (4-7 годин на день);
  • доставка їжі;
  • робота у фаст-фуді в вечірню зміну та багато іншого.

Спочатку не варто розраховувати на високі зарплати та спокійну роботу, але з часом роботодавець помітить відповідального працівника та запропонує йому більш зручні та вигідні умови. Навіть першокурсник знайде роботу на OLX Робота.