Найкращі райони Одеси для оренди житла

Можна дуже довго розповідати про гостинність Одеси та переваги проживання у цьому прекрасному місті, але краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Якщо ви плануєте переїхати і вас цікавить оренда квартир Одеса може запропонувати вам безліч вигідних варіантів — особливо якщо ви зайдете на OLX. Ми своєю чергою розповімо вам про найбільш привабливі райони Одеси для проживання.

Приморський район

Приморський район є історичним центром міста, і розташований він безпосередньо біля моря. Якщо ви орендуєте квартиру тут, ви опинитеся в самому центрі не тільки міста, а й подій. Це район з добре розвиненою інфраструктурою, в пішій доступності практично всі міські, історичні та архітектурні пам’ятки, а також атмосферні одеські заклади для вашого вечірнього дозвілля.

Морвокзал, Потьомкінські сходи, Приморський бульвар, найпопулярніша вулиця міста — Дерибасівська, Тещин міст, Бельведер і багато інших гідних вашої уваги пам’яток. Пляжів і розваг в Приморському районі задосить, вистачить для всіх. Тут же знаходиться знаменитий ринок Привоз і всіма улюблена легендарна Аркадія з масою розваг, безліч затишних кафе і ресторанів з красивими морськими видами та різноманітною кухнею.

Київський район

Київський район вважається найзручнішим для комфортного життя, і не тільки в курортний сезон. Район відрізняється добре розвиненою інфраструктурою і дуже зручною транспортною розв’язкою — до центру пів години їзди. При цьому, завдяки безлічі парків і скверів, а також протяжному морському узбережжю, екологія в Київському районі на достойному рівні. Також тут дуже багато пляжів.

Суворовський район

Якщо ви приїхали по роботі, а не з метою відпочинку, але все ж сподіваєтеся трохи насолодитися морем, тоді цей варіант для вас. Тут і ціни нижчі, ніж в центрі, також тут є протяжна набережна для прогулянок. Влітку можна поплавати на пляжі Лузанівка. А до найвідоміших визначних пам’яток Одеси доведеться добиратися на транспорті.