Що відомо про новий поліфункціональний район RYBALSKY у Києві

Компанії SAGA Development та Perfect Group займаються реалізацією масштабного проєкту — RYBALSKY. Забудовники прагнуть повернути киянам доступ до Дніпра та побудувати на території Рибальського півострова сучасний багатофункціональний район. Об’єкт знаходиться на правому березі Дніпра, між Подолом та Оболонню. На території заплановано все необхідне для щоденного комфорту резидентів.

7 причин звернути увагу на RYBALSKY

  1. Новий ЖК РИБАЛЬСЬКИЙ розташований за адресою: вулиця Набережно-Рибальська, 3, 9. Неподалік знаходиться фітнес-клуб «5 елемент», парк моряків, скейт-парк «Гавань». За 5 хвилин на автомобілі можна дістатися до ТРЦ «Блокбастер», парку «Наталка», фітнес-клубу Sport Life, де працює басейн і SPA. Дорога до Оболонської набережної та ТРЦ «Dream Town» займає 10 хвилин.
  2. Проєкт включає дев’ять будинків-кварталів. Є однокімнатне (40,45–98,26 кв. м), двокімнатне (45,13–153,16 кв. м), трикімнатне (71,89–165,39 кв. м) та чотирикімнатне (94,86–171,91 кв. м) помешкання. Можна вибрати дворівневу нерухомість з просторими терасами.
  3. Доки об’єкт будується, можна замовити перепланування житлового простору.
  4. Під кожним кварталом облаштують підземний паркінг. Буде інтегровано систему parking-sharing, яка дасть змогу власникам паркомісць здавати їх в оренду.
  5. На території є пішохідний бульвар з парком, площею та спортивною зоною. Працюють стоматологічні клініки, кафе, салон краси. Планується відкриття ресторанів, шоурумів, фітнес-клубу. Буде створено водний канал з амфітеатром та креативними суспільними просторами.
  6. Оперативним розв’язанням побутових питань резидентів займається управляюча компанія ATMOSFERA. У мобільному застосунку SFERA можна оплачувати сервісні та комунальні рахунки, стежити за суспільними просторами через вебкамери, залишати заявки на ремонт. Заплановано систему «розумний будинок». За бажанням власників нерухомості можна інтегрувати систему «розумна квартира».
  7. У зонах загального користування встановлять камери відеоспостереження. Потрапити до внутрішнього двору зможуть тільки жителі будинку-кварталу. Власникам квартир видають картки доступу до загального холу, ліфтів та на свій поверх. Без них неможливо пройти далі рецепції та адміністратора.

Щоб дізнатися актуальні новини ЖК RYBALSKY, відвідайте офіційну вебсторінку проєкту. Вартість та умови купівлі квартир озвучать у відділі продажів. Звертайтеся!