ROZGOLOS — опрацював 11 682 звернення за консультацією до адвокатів лише за рік роботи

11 682 звернення за консультацією до адвокатів було зафіксовано через додаток ROZGOLOS лише за перший рік роботи, що підтверджує великий запит населення на такі можливості. Основною фішкою додатку стала саме можливість консультації одразу у кілька кліків із вашого смартфону. Користувачі відзначають той факт, що під час критичної ситуації голова перестає думати правильно і люди в паніці роблять помилки зазвичай, а якщо слідувати інструкціям у додатку то все вирішується на їх користь.

Внаслідок своєчасної чіткої реакції 1264 людини було врятовано від свавілля та беззаконня, а 126 справ по цей час розглядаються у судах. Крім того, за допомогою функції трансляції було попереджено та зафіксовано 3236 можливих правопорушень. А безпосередньо функцією SOS у критичних випадках скористалися 375 людей. Чи багато це? Цієї статистики достатньо для того, щоб зрозуміти, що необхідність кваліфікованого самозахисту у повсякденному житті зростає з кожним днем все більше.

Саме тому стан релізу платформи можна вважати повністю успішним. Додаток пройшов тестування на відмінно та офіційно оголосив вихід зі статусу релізу, запровадивши глобальне оновлення платформи. При цьому команда проекту вирішила одночасно провести й ребрендинг, змінивши назву на ROZGOLOS. Раніше додаток мав назву: “Надія”.

Команда проекту вже публічно анонсувала потужне оновлення функціоналу та щомісячне збільшення сфер його застосування. З початку вересня стартувала кампанія по фіксації та компенсації майна чи бізнесу на випадок прильотів ракет, або примусової евакуації. Тепер кожен може самостійно слідуючи інструкціям завчасно зафіксувати все своє майно та підтвердити його стан і право власності згідно правових норм та стандартів. А для тих, в кого майно вже зруйновано чи потребує ремонту вже є чіткі алгоритми як отримати шанс на найбільшу суму компенсації від держави. Більше 4 млрд. гривень вже передбачено у бюджеті та створено спеціальний фонд. Інструкції у ROZGOLOS допоможуть вам покроково пройти всі етапи та правильно оформити і подати необхідні заяви. Погодьтесь, це дуже спрощує життя та надає можливість відчувати себе більш захищеними у повсякденному житті.

До цього моменту, функціонал додатку був доступний тільки для користувачів пристроїв з Android, але вже найближчим часом буде запущена web версія, яка буде працювати однаково ефективно для всіх операційних систем та пристроїв, що дозволить ще більшій кількості користувачів ефективно захищати себе у разі необхідності.

Також у розробці та вже частково проходить тестування функціоналу миттєвого виклику адвоката на подію, адже ROZGOLOS у разі натискання клавіші SOS передає координати вашої геопозиції наближеному колу осіб та вашому адвокату. Вже дуже скоро цей функціонал також стане доступний для всіх користувачів додатку, про що буде додатково сповіщено у ЗМІ.

Ключовою перевагою користування додатком є той факт, що придбавши підписку на ROZGOLOS ви фактично отримуєте можливість скористатися послугами на тисячі доларів, сплачуючи лише 60$ на рік. Або навіть 99€ це не так багато за це, саме така вартість підписки стане вже з 1 го жовтня для користувачів. Тому у вас є можливість придбати або продовжити підписку ще за старою ціною, краще поквапитись.

Дізнатись більше та завантажити додаток ви зможете на офіційному сайті ROZGOLOS.