Широкий асортимент якісної медтехніки на сайті Med-Magazin.ua

Хороше самопочуття позитивно впливає на більшість аспектів нашого життя. Коли ми почуваємо себе здоровими та активними, ми стаємо продуктивнішими, щасливішими та впевненішими в собі. Для того, щоби не запустити своє здоров’я, необхідна регулярна діагностика та профілактика захворювань. І для цього не обов’язково щотижня відвідувати лікаря — ви можете зробити так, аби всі прилади та товари, необхідні для перевірки вашого стану та покращення самопочуття, уже були у вас вдома.

Med-Magazin.ua — магазин медичного обладнання — це поєднання великого вибору товарів різної категорії та високої якості продукції. Відтепер базова діагностика, профілактика та лікування захворювань можуть бути проведені у вас вдома.

медтехніка

Як піклуватися про своє здоров’я вже сьогодні

Сучасний ритм життя не завжди дає людині можливість вчасно звернути увагу на легенькі симптоми. Втім, навіть у разі сильного навантаження на роботі та щоденних турбот вдома ми не маємо забувати про те, що здоров’я має бути на першому місці. Адже таке зневажливе ставлення до свого самопочуття може призвести до того, що стан починає гіршати, а хвороби — загострюватись.

На щастя, сьогодні ви можете доглядати за своїм здоров’ям, навіть не виходячи з дому. Для цього потрібно запастись усіма необхідними медичними товарами. В аптечці в кожного має лежати тонометр, вітаміни, термометр тощо. Також кілька років тому більшість із нас дізналися про необхідність пульсоксиметрів для вимірювання насиченості крові киснем.

Щодо людей із хронічними та автоімунними захворюваннями, їм можуть бути потрібні додаткові прилади, як-от глюкометр, ортопедичне взуття, бандажі тощо.

Med-Magazin.ua — уся медтехніка на одному сайті

Які товари можуть належати до таких, що мають бути в дому в кожної людини, яка турбується про своє самопочуття? До основних категорій належать:

 1. Тонометри та термометри. Вони дають змогу вимірювати артеріальний тиск та температуру.
 2. Інгалятори, які особливо потрібні, якщо в домі живуть маленькі діти.
 3. Ортопедичні матраци та подушки для міцного та здорового сну.
 4. Ортопедичне взуття необхідно як для дітей, так і для дорослих людей із відхиленнями в будові стопи.
 5. Косметичні засоби для обличчя та тіла.
 6. Іонізатори та зволожувачі повітря.
 7. Вітаміни для зміцнення імунної системи та профілактики захворювань.

Додатково на різних етапах життя можуть знадобитися також:

 • товари для реабілітації: милиці, візочки, кисневі концентратори тощо;
 • товари для вагітних;
 • продукція для маленьких дітей та їхніх мам: молоковідсмоктувачі, підгузки, стерилізатори пляшечок.
медтехніка

Також ви можете обрати більш спеціалізовані медичні товари:

 • обладнання, яке може використовуватись у клініках, лабораторіях та лікарнях;
 • одяг для медичних працівників;
 • меблі для облаштування кабінету лікаря.

Як обрати медичні товари з каталогу

Щоб обрати потрібне вам медичне обладнання, краще ознайомитися з усіма категоріями товарів. Важливо вивчити основні характеристики та особливості приладів, обирати продукцію перевірених виробників та скористатися порадами вашого сімейного лікаря.

Щоби не помилитись із вибором медтехніки, звертайтеся за допомогою до продавців-консультантів, які детально опишуть усі товари та зорієнтують за цінами, характеристиками різних моделей тощо.

Потурбуйтесь про ваше здоров’я вже зараз. Наявність базових та рекомендованих вашим лікарем медичних товарів у себе вдома дає змогу контролювати стан та перебіг хвороби, вчасно проводити базову діагностику та суттєво покращити якість вашого життя.