Хомут черв’ячний: де його використовують

Черв’ячний хомут сьогодні використовується в самих різних галузях промисловості. Їх можна знайти у з’єднаннях водопровідних установок (з’єднувальні труби з ПВХ), а також у повітряних та газових установках. Вони регулярно використовуються професіоналами, що працюють у садівництві, сільському господарстві та автомобільній промисловості. Також металевий черв’ячний хомут використовують у домашніх роботах. Це дуже потрібна річ.

Де ще використовують хомут черв’ячний:

  • Монтаж покрівлі,
  • Установка теплиць,
  • Для фіксації шлангів,
  • При системах вентиляції.

Як правило, хомути виготовляються із сталі найкращої якості, мають чудові робочі параметри і можуть використовуватися в середовищах, що зазнають впливу вологи та інших хімічних речовин. Вони розроблені таким чином, щоб монтаж був максимально простим і швидким. Зазвичай їх вкручують за допомогою викрутки з плоскою головкою, хрестоподібної викрутки або спеціального ключа.

Широкий асортимент

Класичний черв’ячний хомут доступний у багатьох варіантах розмірів. Ці елементи відрізняються один від одного не тільки діапазоном діаметрів, але і шириною пояса. Контури гарантують, що кабель, що закривається, не буде пошкоджений. Досить часто на їх поверхні вибивається діапазон регулювання, що дозволяє швидко оцінити, чи був обраний елемент, придатний для певного завдання. Такий хомут гарантує ідеальну якість з’єднання та повну герметичність.

При виборі черв’ячних хомутів варто перевірити, чи підтверджує виробник їх відповідність чинним стандартам. Тільки в цьому випадку замовник може бути впевнений, що хомут не втратить свої високі робочі параметри в агресивному середовищі.

Хомути сконструйовані таким чином, що тиск розподіляється рівномірно. Спеціальне тиснення (замість перфорації) значно збільшує міцність елементів і гарантує, що ні хомут, ні стиснутий елемент не будуть рухаються.

Конструкція черв’ячних хомутів дозволяє не тільки легко і швидко збирати, але і безпроблемно розбирати їх за допомогою тих самих інструментів. Це має величезне значення, коли необхідно замінити кріпильні елементи або внести будь-які зміни в установку під час обслуговування або ремонту.

Конструкція хомутів та матеріали, що використовуються для їх виготовлення, роблять ці елементи відносно дешевими, зберігаючи при цьому чудові робочі параметри.

Читайте ранее:
Что представляют собой игровые автоматы

Виды игровых автоматов Онлайн автоматы и их лучшие производители Характеристики современных аппаратов Как играть в онлайн-аппараты и выигрывать Игровые автоматы

Закрыть