У чому важливість мікродобрива?

Тема пов’язана із використанням мікроелементів в с/г виробництві не є новою. Вчені працюють над нею вже не одне століття. Однак, значення мікроелементів з кожним роком набуває все більшого і більшого значення. Це пояснюється декількома факторами:

  • зростаючими потребами зі сторони високопродуктивних рослин, які вирощуються з використанням інтенсивних технологій;
  • введенням землеробства на полях із низькою кількістю мікроелементів;
  • більш інтенсивне застосування концентрованих добрив, з надзвичайно малим вмістом мікроелементів;
  • зменшення застосування органічних продуктів; — виснаження наявних запасів мікроелементів з ґрунту.

Значення ж мікроелементів для повноцінної життєдіяльності рослин є досить вагомим та різноплановим. В першу чергу, це синтез ферментів та активація біохімічних рослинних процесів, посилення протидії різним зовнішнім негативним факторам, поліпшення якісних та кількісних врожайних показників.

Більш краще пояснити їх важливість можна на прикладі, так званої Діжки Лібіха, яка дуже добре показує те, що культура може бути просто обмеженою у своєму розвитку та зростанні, тим елементом, в якому є найбільший дефіцит. І якщо, для прикладу, рослина відчуває дефіцит цинку, то вона не зможе сформувати той врожай, який би могла дати при достатній його кількості. Саме тому, так важливо використовувати мікродобрива для підживлення рослин й отримання хорошого врожаю.

Органо-мінеральні мікродобрива ДоброДІЙ

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» випускає на ринок якісні мікродобрива власного виробництва, зокрема борне «ДоброДІЙ Бор» та цинкове «ДоброДІЙ-Цинк-Мідь». Ці продукти виготовляються у рідкій формі, й тому, одразу ж готові до застосування. А також, пройшли усю необхідну сертифікацію якості, й рекомендовані незалежним сертифікаційним органом «Органік Стандарт» для застосування в органічному виробництві.

Варто сказати, що мікродобрива ТМ «ДоброДІЙ» успішно застосовуються для підживлення великого кола сільськогосподарських культур (зернових технічних, овочевих, плодових) й використовуються у випадках необхідності швидкої та оперативної дії забезпечення бажаним мікроелементом.

В результаті застосування мікродобрив, рослини швидко відновлюються, а поживні речовини, вода та світло витрачаються більш ефективніше, через що, рівень врожайності культур та якісні властивості плодів суттєво зростають.

Однак, треба пам’ятати, що використання мікродобрив повинне відбуватись із дотриманням усіх норм та рекомендацій відповідно до культури та фази розвитку. А особливу ефективність продукти з мікроелементним вмістом ТМ «ДоброДІЙ» показують в комплексі із органо-мінеральним добривом «ДоброДІЙ».

Читайте ранее:
Smart TV: зачем покупать телевизор с интернетом

В украинскихдомах все чаще преобладают смарт-телевизоры. Низкие цены и высокая функциональность убеждают людей покупать это устройство, хотя многие до сих

Закрыть