Такс-менеджер від Бітрікс 24 допоможе організувати роботу

Правильна організація роботи над проектом, коли всі завдання виконуються вчасно, дуже важлива. Менеджер завдань — необхідний робочий ланка, він допомагає керівнику в грамотному розподілі навантаження, формуванні робочого плану та контроль роботи на кожному етапі.

Робота, яка рухається сама по собі

І для цього навіть не доводиться прикладати особливих зусиль: таск менеджер від Бітрікс24 нагадує кожному працівнику про те, що йому потрібно зробити. Керівник при цьому позбавляється від необхідності тримати пул поточних і майбутніх завдань просто в пам’яті. І всюдисущий блокнот йому теж не знадобиться. З Бітрікс 24 планування і виконання виходить на абсолютно новий рівень.

Читайте также:  Скандал с рекламой Сытника в метро: фото главы НАБУ исчезло с ситилайтов (ФОТО)

Потрібно просто призначити тих, хто відповідає за роботу, визначити терміни її виконання — і можна займатися іншими справами. Бітрікс24 сам вносить завдання в календар, сповіщає співробітників про дедлайн і про те, що їм призначено нове завдання. Просто, зручно і дійсно швидко.

Складна робота стає простою

Коли потрібно працювати з об’ємними проектами, Бітрікс 24 дає можливість об’єднувати співробітників до робочих груп, де вони зможуть стежити за роботою один одного, передавати колегам необхідну інформацію і фіксувати підсумки.

Читайте также:  О. Рубан: «Гарантия безопасного питания в школах – это тройная ответственность брокеражной комиссии, поставщиков и администрации школы»

Коли завдання дуже об’ємна, то найрозумніше розбити її на ряд підзадач і запросити ще виконавців. З онлайн таск-менеджером без проблем можна призначити кожному з них індивідуальні права доступу відповідно до ролі. Це практично мрія для кожного керівника проекту.

Крім того, Бітрікс 24 дає можливість:

  • планувати за допомогою простої і наочної діаграми Ханта;
  • вести список справ, що допомагає не загубитися в потоці виконуваних завдань;
  • контролювати роботу в онлайн-режимі, оскільки всі звіти доступні швидко і відразу.

Природно, тільки таск-менеджером переваги Бітрікс 24 не обмежуються. По суті, там є все, що потрібно для того, щоб організувати діяльність компанії. Інструменти знаходяться в тісному взаємозв’язку, а це значить, що користувачеві не потрібно буде працювати з різними сервісами. Починати можна відразу після того, як закінчилася реєстрація, причому завантажувати нічого не доведеться, достатньо будь-якого браузера і підключення до інтернету. Причому для освоєння цього інструменту не доводиться вчитися — там все просто і зрозуміло. Таким чином, можна з упевненістю говорити про те, що це один з кращих управлінських інструментів.

Подробнее в Наука и техника
Киви – описание вида, как вырастить
Ламинат и подложка к нему: как подойти к выбору
Выбираем камеру видеонаблюдения правильно
Электрические мясорубки Moulinex
Каталог грузовых автомобилей МАЗ
Удобрения от GHE
Закрыть