Особливості електронного документообігу

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Для того щоб організувати в рамках організації електронний документообіг, потрібно, перш за все, визначитися зі сферою його використання. Більш детально про електронний документообіг пише сайт ecom.ua.

Сьогодні існують дві його форми, згідно з першою обмін документами проводиться між організацією і державними органами, а друга передбачає обмін між організаціями. Якщо перевага віддається першому варіанту, то необхідно з’ясувати в які органи влади підприємство подає звітність. Далі замовник вибирає тариф, оформляє договір і підключається до здачі звітності по ТКС. Після укладання угоди відбувається установка необхідного програмного забезпечення і оформлення електронних підписів. Ця послуга особливо зручна компаніям, які мають бухгалтера віддалено.

Читайте также:  Курс доллара на межбанке 9 июля понизился до 26,25 гривен/доллар

Що стосується організації документообігу між окремими підприємствами, то єдиного алгоритму не існує, все залежить від конкретних побажань замовника. На сьогоднішній день перехід на ЕДО переважно здійснюють компанії великого і середнього бізнесу. Що стосується невеликих організацій, то для них це не є завданням першорядної важливості. Крім того, багато хто побоюється занадто високу вартість. Але тариф за використання електронного підпису за першою формою практично сумірний транспортним витратам для приїзду в державну установу для подачі необхідних звітів.

Існує думка, що перехід на електронний документообіг не має масових масштабів, що не зовсім відповідає дійсності. Насправді в законі «Про електронний підпис» йдеться про три його види. Перший — це простий варіант електронного підпису, який є комбінацією логіна і пароля. Другий вид підпису, посилений, передбачає використання криптографічного захисту. І третій варіант під назвою кваліфікований підпис видається користувачам тільки акредитованим центром, що засвідчує. Оскільки понад дев’яносто відсотків сучасних людей застосовують логін і пароль, то можна з повною підставою стверджувати, що практично всі користуються простим електронним підписом.

Читайте также:  В Стокгольме началось первое заседание нового арбитража "Нафтогаза" против "Газпрома"

Що стосується кваліфікованого підпису, то дійсно він поки мало застосовується, що в значній мірі пов’язано з неможливістю її використання на порталі. І оскільки сфера його застосування дуже обмежена, то більшість людей до нього не вдаються. В цьому плані в корпоративному секторі набагато легше, оскільки вже близько п’ятдесяти відсотків організацій активно застосовують електронну форму для здачі необхідної звітності. Причому більша частина таких компаній користуються послугами бухгалтерського супроводу.

На сьогоднішній день в Україні відбувається процес становлення законодавства в сфері електронного документообігу. У найближчому майбутньому старий закон про електронний підпис втратить свою силу і буде введений в дію новий. Про нього можна сказати, що він досить грамотний, явних прогалин у врегулюванні правовідносин, пов’язаних з ЕДО, не спостерігається. У той же час бажано щоб він зменшив кількість видів електронного підпису для зручності, як користувачів, так і державних структур.


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать + 4 =

Подробнее в Бизнес
Больше всего от торговой войны между США и Китаем пострадает Tesla

Foxconn выпустит смартфоны на блокчейне для майнеров

Украина наращивает экспорт электроэнергии в Европу

Почему выбирают проектно-строительные работы у «Winnerstroy»?

Huawei в 2017 году увеличил чистую прибыль на 28,1% до $ 7.3 млрд

Капитализация Facebook снизилась почти на сто миллиардов из-за скандала

Закрыть